Dalios Valentukevičienės

Labas vakaras,

Gimiau ir užaugau Dargužiuose. Čia gyveno ir jau a. a. jiems – mano tėveliai.

1986 m. „Svečių belaukiant“. Iš kairės a. a. Elena Jalmokienė, dukra Dalytė, sūnus Valdas ir a. a. Alfonsas Jalmokas

Čia gyveno ir jų tėvai bei protėviai. Mamytės – Gudoniai ir Aukštuoliai, tėvelio – Jalmokai.

Pati esu giliai įleidusi savo šaknis Dargužiuose. Be galo myliu savo gimtąjį kaimą, jo žmones, papročius, tradicijas! Noriu ir pasenti savo tėvų namuose.

Bet vien gyventi ir nieko nedaryti, o tiesiog pasyviai stebėti, negaliu. Atėjo laikas įnešti į mūsų visų kasdienę rutiną šviežio vėjo gūsį.

Labai džiaugiuosi, kad į Dargužius atsikelia gyventi bei su geriausiais ketinimais ir puikiomis idėjomis noriai jungiasi naujakuriai (kaip pas mus senbuviai pasakytų – užeiviai).

Kviečiu ir visų kartu prašau – burkimės draugėn ir darykim gerus ir gražius darbus. Vardan Dargužių, vardan mūsų visų…

Pradžiai – pavasarinė talka.

Dargužių kaimo pradžia – alėja. Nežinau, kaip jums, bet man nuolatos grįžtant namo ir  įsukus nuo plento važiuojant alėja, apima nerealus jausmas!

Čia taip gražu visais metų laikais! Ne veltui ne vienas esame užsidėję faceebok profilio viršelį su Dargužių kaimo pradžios alėja.

Susivienykim ir prisiminkim, kaip visai dar neseniai rengėm šventes, darėm talkas ir džiaugėmės galėdami dirbt ir švęst kartu. Juk ne veltui nuo senų senovės Dargužiai aplinkui buvo skaitomi labai slauna ūlyčia! Juk mes – skraddžemės ! Ar jau pamiršom?!

Pagarbiai, Dalia


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/preventi/domains/darguziai.com/public_html/wp-includes/link-template.php on line 2611

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *